reinvestCo to jest „reinwestycja” w Trafficmonsoon (Traffic Monsoon)?

„Reinwestycja” w Trafficmonsoon (Traffic Monsoon) to nic innego jak zakup nowych AdPack-ów z pieniędzy, które zostały wypracowane przez wcześniej zakupione paczki, a raczej prawo do udziału w zyskach tzw. Sharing Position.

Dlaczego w Trafficmonsoon (Traffic Monsoon) warto „reinwestować”?

Przy zakupie pierwszego AdPack-a, procesor płatniczy pobiera prowizję za transakcję, zwykle jest to około 2% prowizji, zatem od wypracowanych 110% z jednego AdPack-a (czyli 55 dolarów) część zysku „pożera” prowizja za użycie procesora płatniczego. Żeby tej prowizji nie płacić przy zakupie kolejnych paczek reklamowych można dokonać ich zakupu, ze środków, które już „wypracowały” nasze paczki reklamowe, zakupione wcześniej.

Dzięki mechanizmowi „reinwestycji” (kupowaniu pakietów reklamowych z prowizji za udział w zyskach firmy, który nie jest gwarantowany) i braku prowizji za tego typu transakcje oraz magii procentu składanego możemy maksymalizować nasze zarobki.

Pokażę Ci na wykresach wpływ „reinwestycji” na Twoje szacunkowe przychody z udziału w zyskach firmy dla 3 wariantów startowych: 10, 25 i 50 AdPack-ów  w różnym przedziale czasowym.

Wariant 1 – 10 AdPack z „reinwestycją” 100% przez 12 miesięcy i późniejszymi wypłatami na poziomie 9% i reinwestycją 91%.

10-AdPack-12-msc2

 

Jak łatwo zauważyć, przy tej strategii „reinwestycji” po 12 miesiącach możesz liczyć na szacunkową miesięczną wypłatę na poziomie 161 dolarów, dodatkowo zachowując stałą ilość posiadanych AdPack-ów na poziomie około 62 szt. W tym tempie wypłata całego kapitału początkowego potrwa nieco ponad 3 miesiące, a natychmiastowe jego wycofanie niespełna 9 dni, przy czym natychmiastowe wycofanie spowoduje, że przez 9 dni nie będziesz „reinwestować” w zakup kolejnych AdPack-ów, więc liczba tych posiadanych poważnie się uszczupli.

Wariant 2 – 10 AdPack z „reinwestycją” 100% przez 24 miesiące i późniejszymi wypłatami na poziomie 9% oraz reinwestycją 91%.

10-AdPack-24-msc2

 

Jak łatwo zauważyć, przy tej strategii „reinwestycji” po 24 miesiącach możesz liczyć na szacunkową miesięczną wypłatę na poziomie 740 dolarów, dodatkowo zachowując stałą ilość posiadanych AdPack-ów na poziomie około 206 szt. W tym tempie wypłata całego kapitału początkowego potrwa nieco ponad 20 dni, a natychmiastowe jego wycofanie niespełna 2 dni, przy czym natychmiastowe wycofanie spowoduje, że przez 2 dni nie będziesz „reinwestować” w zakup kolejnych AdPack-ów, więc liczba tych posiadanych się uszczupli.

Wariant 3 – 25 AdPack z „reinwestycją” 100% przez 12 miesięcy i późniejszymi wypłatami na poziomie 9% oraz reinwestycją 91%.

25-AdPack-12-msc

 

Jak łatwo zauważyć, przy tej strategii „reinwestycji” po 12 miesiącach możesz liczyć na szacunkową miesięczną wypłatę na poziomie 422 dolary, dodatkowo zachowując stałą ilość posiadanych AdPack-ów na poziomie około 160 szt. W tym tempie wypłata całego kapitału początkowego potrwa nieco ponad 3 miesiące, a natychmiastowe jego wycofanie niespełna 8 dni, przy czym natychmiastowe wycofanie spowoduje, że przez 8 dni nie będziesz „reinwestować” w zakup kolejnych AdPack-ów, więc liczba tych posiadanych się uszczupli.

Wariant 4 – 25 AdPack z „reinwestycją” 100% przez 24 miesiące i późniejszymi wypłatami na poziomie 9% i reinwestycją 91%.

25-AdPack-24-msc1

 

Jak łatwo zauważyć, przy tej strategii „reinwestycji” po 24 miesiącach możesz liczyć na szacunkową miesięczną wypłatę na poziomie 1900 dolarów, dodatkowo zachowując stałą ilość posiadanych AdPack-ów na poziomie około 520 szt. W tym tempie wypłata całego kapitału początkowego potrwa nieco ponad 20 dni, a natychmiastowe jego wycofanie niespełna 2 dni, przy czym natychmiastowe wycofanie spowoduje, że przez 2 dni nie będziesz „reinwestować” w zakup kolejnych AdPack-ów, więc liczba tych posiadanych się uszczupli.

Wariant 5 – 50 AdPack z „reinwestycją” 100% przez 12 miesięcy i późniejszymi wypłatami na poziomie 9% oraz reinwestycją 91%.

50-AdPack-12-msc1

 

Jak łatwo zauważyć, przy tej strategii „reinwestycji” po 12 miesiącach możesz liczyć na szacunkową miesięczną wypłatę na poziomie 823 dolary, dodatkowo zachowując stałą ilość posiadanych AdPack-ów na poziomie około 320 szt. W tym tempie wypłata całego kapitału początkowego potrwa nieco ponad 3 miesiące, a natychmiastowe jego wycofanie niespełna 8 dni, przy czym natychmiastowe wycofanie spowoduje, że przez 8 dni nie będziesz „reinwestować” w zakup kolejnych AdPack-ów, więc liczba tych posiadanych się uszczupli.

Wariant 6 – 50 AdPack z „reinwestycją” 100% przez 24 miesiące i późniejszymi wypłatami na poziomie 9% oraz reinwestycją 91%.

50-AdPack-24-msc1

 

Jak łatwo zauważyć, przy tej strategii „reinwestycji” po 24 miesiącach możesz liczyć na szacunkową miesięczną wypłatę na poziomie 2800 dolarów, dodatkowo zachowując stałą ilość posiadanych AdPack-ów na poziomie około 1054 szt. W tym tempie wypłata całego „kapitału” początkowego potrwa nieco ponad 27 dni, a natychmiastowe jego wycofanie niespełna 2 dni, przy czym natychmiastowe wycofanie spowoduje, że przez 2 dni nie będziesz „reinwestować” w zakup kolejnych AdPack-ów, więc liczba tych posiadanych się uszczupli.

Wnioski dodatkowe:

Obserwując każdy z wykresów jesteś w stanie szybko zorientować się ile dni zajęłoby Ci awaryjne, całkowite wypłacenie „kapitału” w zależności od startowej ilości AdPack-ów i dnia „reinwestycji” w którym się znajdujesz (oczywiście jesli wysokość naliczeń dziennych nie ulegnie zmianie).

Dla przykładu, gdybyś kupując 50 AdPacków zechciał wypłacić cały kapitał (2500 dolarów) 200 dni po ich zakupieniu, to jego wypłacenie zajęłoby Ci 14 dni, a gdybyś chciał dokonac tego samego, ale 300 dni po zakupie, to wypłacenie całego „kapitału” zajęłoby Ci około 9 dni (oczywiście, jeśli wysokość naliczeń dziennych nie ulegnie zmianie).

Jak widzisz, ryzyko związane z zarobkowaniem w Trafficmonsoon (Traffic Monsoon) można próbować ograniczać dzięki „reinwestycjom”, które przyspieszają możliwość wypłaty jak największych sum w jak najkrótszym czasie.

Często pojawiającym się pytaniem, jest: Czy lepiej „wejść do programu” z kwotą X i od razu wypłacać 20% naliczeń, a reinwestować 80%, czy lepiej wejść z kwotą „X minus 20%” i reinwestować 100% przez zaplanowany okres?

Otóż ja zdecydowanie zalecam strategię wejścia z mniejszą kwotą, ale na 100% „reinwestycji” przez zaplanowany przez Ciebie czas. Po pierwsze miminalizujesz wtedy ryzyko startowe, a po drugie dzięki 100% „reinwestycjom” jesteś w stanie zmniejszać ilość dni podczas których jesteś w stanie wycofać „kapitał”.

Jeśli nie za bardzo rozumiesz na czym polegają „reinwestycje”, to wystarczy, że obejrzysz film w którym przedstawiam kalkulator pomagający wyliczać przychody i ilość posiadanych pakietów reklamowych właśnie dzięki reinwestycjom. Film znajdziesz tutaj >>>

Podsumowanie

Wielkość pierwszego zakupu pakietów reklamowych (AdPack-ów) i procent „reinwestycji” ma wpływ na minimalizację ryzyka, ponieważ im dłużej „reinwestujesz”, tym szybciej będziesz w stanie wycofać wkład początkowy i utrzymać wysoką ilość pakietów, które będą na Ciebie pracowały pasywnie w przyszłości, do końca życia programu.

UWAGA: TrafficMonsoon nie jest biznesem inwestycyjnym i słowo „reinwestycja” użyte jest tylko w celach poglądowych. Zarobki w TrafficMonsoon nie są w żaden sposób gwarantowane. Przedstawione symulacje mają wyłącznie charakter poglądowy i odpowiadają sytuacji na dzień pisania artykułu.

Jeśli chcesz wiedzieć jak poprawnie założyć konto w Trafficmonsoon to wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj >>>

Kopiowanie całości lub fragmentów wpisu bez zgody autora zabronione.